Logo

UBYTOVÁNÍ

Rodinný kemp na Vltavě

Vedle vody v Rožmberku nad Vltavou nenajdete jen bezva půjčovnu lodí, ale také prima ubytování pro celou rodinu i vychované čtyřnohé kamarády.

Ubytujeme vás ve stanu – v klasickém nebo podsadovém. Na naši oplocenou zahradu se vleze s přehledem až 30 osob včetně několika aut, motorek nebo karavanů. Využít můžete také trojlůžkový pokoj přímo v domě, s výhledem do zahrady a vlastním sociálním zařízením. Další 2 toalety a 1 sprcha se nacházejí přímo na zahradě.

Zahradě zároveň dominuje dřevěná pergola, která je vybavená lednicí. Ta spolehlivě uschová všechny řízky z domova i jiné poklady. Řízky došly? Pak vás rádi pohostíme. Po dohodě obstaráme perfektní naložené maso přímo od řezníka, které stačí už jen hodit na rozpálený gril tak, až to zasyčí. Myslíme ale i na pitný režim – o ten se postará sud dobrého vychlazeného piva.

Jak už název napovídá, sídlíme hned vedle vody. Po náročném dni tak nemusíte chodit pro osvěžení daleko. Prostě paráda!

A na kolik vás tenhle prima pobyt vyjde?

Osoba (16+) 127 Kč
Dítě 70 Kč
Školní kurzy 80 Kč/osoba
Stan 120 Kč
Podsadový stan 390 Kč
Kočka, pes 50 Kč
Připojení k elektrice 100 Kč
Auto 70 Kč
Karavan, dodávka 200 Kč
Motocykl 50 Kč
Pergola 800 Kč

 

Ubytování pod hradem Rožmberk

Kempy vás neberou? Pak právě pro vás máme připravené hned 2 pokoje po 4 lůžkách v rodinném domě na náměstí. Odtud je nádherný výhled přímo na hrad Rožmberk, no prostě romantika jako blázen. Oba pokoje mají vlastní sociální zařízení, lednici a mikrovlnku. Pokud vás ráno probudí vůně čerstvé kávy, klidně ji následujte. V přízemí totiž najdete kavárnu, kde můžete posnídat.

Hosté jsou u nás vítaní celoročně, ať je léto nebo naopak mrzne až praští. Jedna noc u nás vás vyjde jen na 450 Kč/osoba.

 

Pobyt stačí jednoduše rezervovat na čísle +420 720 555 965.

Těšíme se na vás!